Kilimėlių Išpildymo variantaiKilimėlių Išpildymo variantai
Išpildymo variantai
Aprašymas

Standartiniai išpildymai


Gnybtai iš tefloninės izoliacijos - standartinis gnybtas su variniais laidais 305 mm teflonine izoliacija (arba pagal poreikį), atsparus temperatūrai iki 200°C esant 600V įtampai. Tiesioginis maitinimo kabelių ir šildymo elementų sujungimas yra padengtas karščiui atspariu apvalkalu, vulkanizuotu prie šildytuvo korpuso. Srovės laidai iš bet kurio kilimėlio krašto (standartinis iš trumpesnės pusės).

Silik1

Laidai silikoninėje izoliacijoje – geresnei apsaugai nuo drėgmės maitinimo kabelių ir šildymo elementų jungtis izoliuota silikonine guma, atsparia 150°C prie 600V. Galimi bet kokio ilgio laidai. PASTABA: Per didelis drėgmės poveikis palengvina priešlaikinį kaitinimo elemento gedimą.

Silik2

Papildomas teflonas - laidai iš šildymo kilimėlio centro su variniais laidais bet kokio ilgio teflonine izoliacija, atspari temperatūrai iki 200°C prie 300V.

Silik3

Gamyba pagal užsakymą
Formuoti kaitinimo elementai – pagal individualų užsakymą galima paruošti daugybę erdvinių formų, tokių kaip cilindrai, kūgiai, kubeliai ir kt. Pusiau standžios formos, prisitaikančios prie duotos formos.

Silik4

Skylės ir išpjovos – siūlome šildymo kilimėlius su specialiomis angomis, išpjovomis bet kurioje elemento vietoje pagal individualius klientų užsakymus. Varžinis kaitinimo elementas gali būti net 3 mm atstumu nuo krašto. Standartinis atstumas yra 6 mm.

Silik5

Šilumos izoliacija – norint padidinti silikoninių kaitinimo elementų šildymo efektyvumą, rekomenduojama juos termiškai izoliuoti specialia silikonine kempine, iš vienos pusės priklijuota prie šildytuvo. Yra šie storiai: 1,6;3;6;10;13. Šildytuvai su pritvirtinta šilumos izoliacija išlaiko lanksčias savybes. Aliuminizuotas dangtelis gali būti papildomai pritvirtintas prie šildytuvo galinės dalies, kad būtų sumažintas šildytuvo šilumos spinduliavimas nepageidaujamomis kryptimis.. Papildomas tokio dangčio privalumas – švaros išlaikymas.

Support

Gaminiai

Navigacija

Kontaktai

UAB Kuprė

Įm. kodas: 123021734