Silikoniniai Kaitinimo elementai/kilimėliai

      Šildymo kilimėliai gaminami iš kokybiškos, tvirtos, drėgmei atsparios silikoninės gumos, kurios viduje įkomponuotos ant stiklo pluošto šerdies suvyniotos aukščiausios kokybės atsparumo laidų spiralės arba takelis iš atsparaus lydinio, gauto fotocheminio apdorojimo procese. Šis gaminys turi daugybę tvirtinimo galimybių, todėl jį galima lengvai montuoti ant bet kokio paviršiaus. Daugelis versijų yra sertifikuotos VDE. Šildomasis silikonas pasižymi puikiomis šilumos perdavimo savybėmis. Maksimali darbinė temperatūra yra 200C.
 
     Lankstūs ir lengvi silikoniniai šildymo kilimėliai plačiai naudojami daugelyje sričių. Mūsų siūlomi šildytuvai, be kita ko, naudojami: medicininėje įrangoje, pavyzdžiui, ventiliatoriuose ir hidroterapijos voniose. Silikoninius kait.elementus taip pat galima rasti ryšių įrangoje, puslaidininkinėje įrangoje ir mašinose, skirtose maistui palaikyti šiltą. Mūsų gaminami elementai taip pat naudojami, kai reikia šildyti statines ir pramonines talpas. Būgnų šildymo diržas su įmontuotu termostatu užtikrina tikslų šildomos terpės temperatūros valdymą. Silikoniniai kilimėliai gali būti naudojami akumuliatorių ir baterijų šildymui, taip pat apsaugai nuo užšalimo.
     Siekdami klientų patogumo, leidžiame reguliuoti šildymo diržus ir kilimėlius. Klientų pageidavimu projektą deriname pagal individualius poreikius (atliekame išpjovas ir įpjovas bet kuriose vietose). Tuo pačiu norime priminti, kad norint pasiekti geriausių rezultatų, verta pagalvoti apie papildomą šildytuvo izoliaciją, pvz., įrengiant specialią silikoninę kempinę.
    Diržų ir kilimėlių temperatūrą galima nesunkiai valdyti naudojant mūsų rekomenduojamus matavimo elementus, tokius kaip: nustatyti ir reguliuojami termostatai, termoporos, termistoriai ar varžos jutikliai.
     Investuodami į mūsų gaminius galite būti tikri, kad atskiri mūsų plataus asortimento elementai pateisins jūsų lūkesčius. Mūsų sukurtos technologijos ir naudojamos medžiagos yra aukščiausios kokybės ir saugumo garantija. 
Support

Gaminiai

Navigacija

Kontaktai

UAB Kuprė

Įm. kodas: 123021734