Kaip pirkti

Prekių užsakymas

Prekes galite užsakyti įvairiais būdais:
1) Internetu, spaudžiant mygtuką užsakyti
2) Skambinti telefonu +370 62062193 arba 8 (5) 2631125 ir suderinti užsakymą su mūsų personalu.
3) Rašydami paštu vtr@kupre.lt

Prekių apmokėjimas

Išankstiniu bankiniu pavedimu:

Galite apmokėti iš bet kokio Lietuvos arba užsienio banko (įnešant grynus pinigus arba darant pervedimą iš sąskaitos);
Mokėjimo paskirtyje nurodykite Jūsų užsakymo numerį;
norėdami greičiau gauti užsakytas prekes, po pavedimo atlikimo informuokite mus el.paštu vtr@kupre.lt. Kitu atveju, užsakymą vykdyti pradėsime ne iš karto, o tik sekančią darbo dieną.
Grynaisiais pinigais:

Galite sumokėti atsiimdami prekę.

Pristatymas

Atsiimkite prekes UAB KUPRĖ ofise nemokamai:
Vilniuje Rygos g. 48-31, LT-05272
Darbo laikas: I–IV 08:00–17:00, V 08:00–16:00

Gaukite užsakytas prekes Jūsų pasirinktu adresu su kurjeriu:
Kurjeriu prekės pristatomos darbo dienomis.

Gaukite užsakytas prekes į paštomatą.
Prekių pristatymo laikas:

Pateiktas užsakymas darbo dieną iki 13:00 val. Jus pasieks per 2–3 darbo dienas.

Pateiktas užsakymas darbo dieną po 13:00 val. arba nedarbo dieną (pvz. šeštadienį, sekmadienį arba šventinę dieną) Jus pasieks per 2–4 darbo dienas.

Kurjeriui pristačius siuntą, atidžiai ją apžiūrėkite – įpakavimas turi būti nepažeistas. Jeigu pastebėjote, kad Jums buvo pristatyta prekė, kurios pakuotė yra apgadinta, Jums reikėtų atsisakyti siuntos ir kurjerio pateiktame prekės priėmimo-perdavimo akte pažymėti, jog gavote pažeistą prekę. Apie kurjerio pristatytas pažeistas prekes prašome informuoti mus el. paštu vtr@kupre.lt arba telefonu 862079890.

Prekių grąžinimas

Prekės keičiamos ir grąžinamos pirkėjo rašytiniu prašymu, jame nurodant detalią užsakymo informaciją: užsakymo numerį, datą, prekę, kainą, pristatymo datą.

Grąžindami prekę, prie prašymo Jūs turite pateikti daikto pirkimą iš mūsų parduotuvės įrodančius dokumentus bei prekės garantiją patvirtinantį dokumentą, jeigu toks yra. Pirkimą įrodančiais dokumentais gali būti laikomi kasos aparato kvitas, pirkimo-pardavimo kvitas, PVM sąskaita-faktūra, sąskaita-faktūra, mokėjimo kortelės sąskaitos išrašas, mokėjimo kortelės skaitytuvo čekis ir kita.

Jeigu Jūs neišsaugojote prekės pirkimo-pardavimo dokumento, prekė gali būti keičiama arba vykdomi kiti Jūsų prašyme nurodyti reikalavimai tik pardavėjui sutikus.

Grąžinamas daiktas privalo būti pilnai sukomplektuotas, grąžinamas toje pakuotėje, kurioje jis buvo pristatytas. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota. Grąžinamas daiktas turi būti nenaudotas, nesugadintas, nepraradęs prekinės išvaizdos, išsaugotos jo vartojamosios savybės, pilnos komplektacijos su visa gamintojo pridedama dokumentacija.

Mes galime atsisakyti priimti atgal prekę, jei buvo padaryti prekės ar pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo nebūtini norint apžiūrėti prekę, įskaitant pažeistas etiketes, nuplėštas apsaugines plėveles ir permatomų pakuočių, kurios netrukdytų pasinaudoti prekės apžiūrėjimo teise, pažeidimus.

Garantija

Visoms prekėms suteikiama nuo 12 iki 36 mėnesių garantija.

Support

Gaminiai

Navigacija

Kontaktai

UAB Kuprė

Įm. kodas: 123021734