Kilimėlių Išpildymo variantaiKilimėlių montavimo būdai
Montavimo būdai
Aprašymas

Galimi įvairūs tvirtinimo būdai, visi skirti greitam montavimui. Tarp jų išskiriame tris klijuotų tvirtinimo detalių tipus ir mechaninius įtempiklius.

Lipnus paviršius – tinka greitam ir patogiam montavimui. Padėkite lipnų kilimėlį ant lygaus, nuriebalinto paviršiaus, nuimdami nuo jo apsauginę dangą, tada išskleiskite ant jo esantį silikoninį kaitinimo elementą ir paspauskite. PASTABA: šis tvirtinimo būdas nerekomenduojamas lenktiems paviršiams arba šildytuvams, kurių galia didesnė nei 0,8 W/cm², o darbinė temperatūra viršija 205°C

Budas1

RTV klijai naudoja paviršiaus vulkanizavimui kambario temperatūroje – stipresniam ryšiui. Taip surinkti elementai yra paruošti naudoti po 48 valandų. Atsparus karščiui iki 205°C arba 260°C. Supakuota į 90 ir 355 ml talpas. Didesniems kaitinimo elementams rekomenduojami dviejų komponentų klijai.

Budas2

Silikono rišiklio rinkinys – dviejų komponentų turi dervų ir kietiklio, kurie lengvai maišomi tarpusavyje ir lengvai tepami teptuku. Atlaiko iki 175°C temperatūrą.

Budas3

Mechaniniai įtempikliai – kai silikoninį kaitinimo elementą norima naudoti daug kur ir perkelti, rekomenduojama juos naudoti. Kitų tipų mechaniniai įtempikliai yra spaustukai, spyruoklės ir Velcro.

Budas4

Support

Gaminiai

Navigacija

Kontaktai

UAB Kuprė

Įm. kodas: 123021734