kaitinimo elementas Tenas su termostatu vandeniui, boileriams
Kaitinimo elementai su termostatu (230V)
50.307
50.307
Aprašymas

Skirti vandeniui šildyti atvirose ir uždarose talpyklose. Šildytuvus galima montuoti tik tokioje sistemoje, kurioje jie visada yra žemiau vandens lygio. Šildymo elementų izoliacija gaunama sumontuojant juos į flanšą, izoliuotą nuo galvutės, pagamintą tik iš žalvario, įskaitant sriegį.

Izoliacija naudojama galvaniniam ryšiui tarp šildymo elementų ir bako pašalinti.

Galvaniniame neigiamo potencialo metalo (medžiagos, iš kurios pagamintas bako korpusas) sujungimo su teigiamo potencialo tauriuoju metalu (medžiaga, iš kurios pagamintas šildytuvo kaitinimo elementas) susidaro galvaninis elementas, kuris , dėl savo veikimo sukelia greitesnį magnio anodo tirpimą, magnis iš anodo nusėda ant kaitinimo elementų, o bako apvalkalas yra korozija.
Šis sprendimas optimaliai apsaugo kaitinimo elementą šildytuve ir bake nuo pagreitintos elektrocheminės korozijos, išlaikant katodinę bako apsaugą ir prailgina magnio anodo tarnavimo laiką.

Šildytuvai pagaminti iš vamzdinių kaitinimo elementų, maitinamų 230 V vienfaze srove
Termostatas su bepakopiu temperatūros nustatymu ir neautomatiniu temperatūros ribotuvu apsaugo baką ir šildytuvą nuo perkaitimo
Temperatūros reguliavimas iki 75°C
Automatinį šildytuvo išjungimą valdo termostatas, o jam sugedus – neautomatinis temperatūros ribotuvas, kuris veiks esant 87°C ±7°C vandens temperatūrai.
Dangtelyje yra termoreguliatoriaus rankenėlė ir lemputė, signalizuojanti apie šildytuvo veikimą.
Srieginė jungtis G 1 ¼" arba G 1 ½"
Apsaugos laipsnis IP44
Maitinimo jungtis 3 laidų kabelis baigiamas kištuku.

 

 

 

 

Support

Gaminiai

Navigacija

Kontaktai

UAB Kuprė

Įm. kodas: 123021734