Kaitinimo elementas GGSNerudijančio plieno apvalkalas galvanikai GGS

Kaitinimo elementas GGS

Nerudijančio plieno apvalkalas galvanikai GGS
Aprašymas

Kaitinimo elementai kvarcinio stiklo izoliacijoje

     Panardinamasis šildytuvas susideda iš kvarcinio arba nerūdijančio plieno apvalkalo, įdėto kaitinimo elemento ir purslams atsparios galvutės.Ant dangčio yra nuolatinis žiedinis ženklas apie minimalų panardinimo į vonią gylį. Jis nustato šildytuvo šildymo dalies ilgį. Įdėklo šildymo elementas yra keramikinis. Galvutė pagaminta iš polipropileno, atsparaus vonių ir jų garų poveikiui, o kartu su guminėmis tarpinėmis sudaro purslams atsparų dangtelį šildytuvo elektros gnybtams.

- Šildytuvai pritaikyti dirbti vertikalioje padėtyje

- Skersmuo - 55mm

- Apvalkalo plienas - 1H18N9

Panaudojimas:

- Vonios, kuriose yra metalų (Cu, Cd, Au, Ag, Zn, Sn žalvaris)

- Vonių nuriebalinimui

- Vandens skalavimo vonios, užterštos šarmais (be halogenų)

PASTABA! Nenaudokite GGS kaitinimo elementų voniose, kuriose yra KOH ir NaOH šarmų!

Šildytuvų montavimas

Šildytuvo atraminis elementas yra galvutė, kurią turėtų palaikyti apatinis paviršius ant laikiklio, esančio ant vonios (laikiklis nėra įtrauktas į šildytuvo pristatymo komplektą). Atrama turėtų išlaikyti šildytuvą nejudantį vonios judėjimo metu, kurį sukelia krovinio maišymas ar manevravimas, ir turėtų atitolinti šildytuvą nuo sienų ir nuo vonios dugno, kad būtų užtikrintas laisvas skysčių srautas.

Eksploatavimo patarimai
- Papildyti vonią  reikia skysčiu, kurio temperatūra artima vonios temperatūrai, arba pilti mažomis dozėmis, kurios nesukeltų šiluminio šoko šildytuvo gaubtui.
- Įdėklo kaitinimo elementas, įdėtas į dangtį, darbo metu pasiekia iki maždaug 400°C temperatūrą. Todėl ant šildytuvo apvalkalo, panardinto į vonią, kurios temperatūra žemesnė nei 100°C, smarkiai nukrenta temperatūra, sukelianti įtampą apvalkalo medžiagoje.
- Prieš išimdami šildytuvą iš vonios, atjunkite maitinimą ir palikite vonioje atvėsti
- Nenaudokite šildytuvų, jei vonios lygis vonioje yra žemesnis už minimalų panardinimo ženklą.
- Nuosėdos iš vonios gali nusėsti ant šildytuvo dangčių. Šis apnašas turi būti periodiškai pašalintas, nes pablogina šildytuvo darbo sąlygas

Support

Gaminiai

Navigacija

Kontaktai

UAB Kuprė

Įm. kodas: 123021734