SELFA SMART HEATER type SSH series 54

SELFA SMART HEATER type SSH series 54

Image

Augant susidomėjimui išmaniaisiais namų įrenginiais, kompanija SELFA šiandien praneša apie savo naujausio produkto – SELFA SMART HEATER – išleidimą. Vandens šildytuvų šildymo elementai valdomi per Wi-Fi programėlę jūsų telefone. Ši nauja technologija žada pakeisti būdą, kaip kontroliuoti temperatūrą savo namuose.

Naujasis kaitinimo elementas, pavadintas SELFA SMART HEATER, leidžia vartotojams nuotoliniu būdu valdyti vandens temperatūrą katiluose ar buferiuose naudojant specialią išmaniojo telefono programą. Tai reiškia, kad galite reguliuoti šilumą net būdami toli nuo namų, taip ne tik patogumas, bet ir energijos taupymas.
Viena iš svarbiausių šio naujoviško kaitinimo elemento savybių yra jo gebėjimas mokytis. Naudodamas dirbtinio intelekto technologiją, SELFA SMART HEATER analizuoja vartotojų įpročius ir koreguoja temperatūros nustatymus, kad užtikrintų optimalų ir energiją taupantį karšto vandens naudojimą. Nepamiršta ir saugumo. SELFA SMART HEATER yra su jutikliais ir procesoriumi, kuris stebi vandens temperatūrą net tada, kai šildymo elementas yra išjungtas (parengties režimu). Jis apsaugo nuo vandens užšalimo rezervuare ir stabdo pavojingų Legionella bakterijų augimą, kaitindamas baką iki temperatūros, kuri naikina šias bakterijas. Jei kasdien pageidaujate žemesnės bako temperatūros, SELFA SMART HEATER pasirūpins jūsų saugumu.
Visiems, kurie nori padidinti komfortą savo namuose ir kartu užtikrinti energijos vartojimo efektyvumą, „Wi-Fi“ programėle valdomas šildymo elementas galėtų būti idealus sprendimas.

Related Articles

Support

Gaminiai

Navigacija

Kontaktai

UAB Kuprė

Įm. kodas: 123021734