Kaitinimo elementas talpoms/rezervuarams

Kaitinimo elementas talpoms/rezervuarams

Panardinamas kaitinimo elementas

Hermetinis panardinamasis šildytuvas skirtas vandens šildymui rezervuaruose, kuriuose negalima įsukti standartinių srieginių šildytuvų. Šildytuvas turi apvalkalą ir galvutę, pagamintą iš AISI 316L nerūdijančio plieno, nikeliuotą žalvario riebokšlį ir silikoninį kabelį, atsparų mechaniniams pažeidimams ir nepertraukiamai darbinei temperatūrai iki 180 laipsnių Celsijaus.

Image

Šildymo elementas sukurtas taip, kad galėtų veikti tiek su vienfaziu 230V maitinimo šaltiniu, tiek – pasiekiant didesnę galią – su dvifaze 400V įtampa. Vamzdinė šildytuvo dalis yra suminkštinta, naudotojas gali ją sulenkti ir pritaikyti prie bako formos, taip pat optimaliam temperatūros pasiskirstymui. Minimalus saugus lenkimo spindulys 25 mm. Šildytuvą geriausia pastatyti bako apačioje. Jei šildytuvas naudojamas plastikiniame bake (pvz., IBC), atitraukite šildytuvą nuo sienų, kad jų nepažeistumėte.

Esant 230V įtampai ir 1750W galiai paviršiaus apkrova ~2,9W/cm2. Šildytuvas dažnai naudojamas šildyti ne vandenį, o kitus skysčius (pvz., aliejus, tirpalus, kurie nereaguoja su naudojamomis medžiagomis, užterštą vandenį, plonus sirupus, gyvūninės kilmės pusgaminius ir kt.).

Esant 400V įtampai ir 5300W galiai, paviršiaus apkrova ~8,6W/cm2 ir šildytuvas naudojamas tik vandeniui ir nereaguojantiems tirpalams šildyti.

Image

Šildytuvai dažniausiai naudojami šildymui ir teigiamos temperatūros palaikymui IBC rezervuaruose arba priešgaisriniuose rezervuaruose.

Standartinis jungiamojo laido ilgis yra 5 metrai. 

Šildytuvai paprastai pristatomi tiesus. Galima šildytuvą išlenkti į nuotraukoje pavaizduotą formą, tai prašome nurodyti komentaruose užsakymo metu.

Image

Related Articles

Support

Gaminiai

Navigacija

Kontaktai

UAB Kuprė

Įm. kodas: 123021734